Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dzieci

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
LEGO  Scooby-Doo Haunted Isle
LEGO Scooby-Doo Haunted Isle
Dodano: 16-10-2016
Przekierowań: 1 605
Mamy tu połączenie LEGO i Scooby Doo. Obie marki (tak, Scooby Doo to też marka sama w sobie) prezentują ciekawe rzeczy, z jednej strony klocki a z drugiej bajki dla dzieci. Połączenie ich dało fajny rezultat: grę zręcznościową typu platformówką.

Gra przypomina nieco stare poczciwe Mario: chodzimy i zbieramy ciasteczka tak kochane przez Scoobiego. Przy czym skaczemy i możemy też przyłożyć jeśli zajdzie taka potrzeba, a zajdzie bo potwory będą nam nieco przeszkadzać.
Grafika prezentuje się znośnie choć generalnie nie ma jakoś specjalnie się do czego przyczepić. Z pewnością miłośnicy Lego i bajki Scooby Doo będą zachwyceni.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • twayut

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!