Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dzieci

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Tomek i Przyjaciele: Naprzód Tomek
Tomek i Przyjaciele: Naprzód Tomek
Dodano: 24-04-2017
Przekierowań: 1 404
Thomas & Friends: Go Go Thomas (czyli Tomek i Przyjaciele: Naprzód Tomek) to gra oparta na znanej i lubianej bajce o tym samym tytule. Niestety nie mamy tu rozbudowanej fabuły a podobieństwa dotyczą w zasadzie tylko faktu użytych postaci, które zostały przedstawione w grze.

Sama gra jest bardzo prosta: bierzemy udział w serii wyścigów lokomotyw. My sterujemy oczywiście Tomkiem. W szranki stają różne lokomotywy znane z bajki. W darmowej opcji, czyli bez używania mikropłatności, nie mamy dostępu do innych lokomotyw.
W grze zasada jest jedna: kto będzie na mecie pierwszy, ten wygrywa. Prędkość naszego pojazdu jest współmierna do tego jak szybko tapiemy w ekran telefonu. To właśnie ta prędkość jest przenoszona na naszą lokomotywę.

Niestety grę szybko ukończymy jeśli nie chcemy płacić, czyli będziemy jeździć tylko Tomkiem, a jedyną opcją na przedłużenie zabawy jest gra w dwie osoby. Drugi gracz może także sterować prędkością Tomka przez przeciwległy kraniec ekranu.Gra powinna ucieszyć maluchy: choć jest krótka to jest także bardzo prosta.
   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Taka dziwna ta gra , że niemogę ją włonczyć

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!