Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Pełne wersje gier

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Przygody Danonka - fajna gra dla dzieci
Przygody Danonka - fajna gra dla dzieci
Dodano: 02-11-2015
Przekierowań: 777
Danonek to symbol jogurcików dla dzieci. Chyba każdy widział te jogurciki lub przynajmniej o nich słyszał. W celach promocji swoich wyrobów firma, która je produkuje stworzyła grę pt. Przygody Danonka. Właśnie dzięki temu gra jest darmowa, bez wewnętrznych reklam i dostępna jest w pełnej wersji. Nie da się jednak ukryć, że sama jest reklamą, lokowaniem produktu. Z pewnością nikomu to nie będzie przeszkadzać, w szczególności dlatego, że ta gra jest po prostu fajna.

Na ekranie startowym mamy dostępne cztery wyspy. Każda z nich symbolizuje zawarte w nich gry. Są one bardzo rożne, jednak mamy tu sporo zadań wymagających logicznego myślenia a także zręczności. Dużo jest także treści edukacyjnych.

Jako pierwszą mamy wsypę Smakolandię. Tutaj mamy pięć gier związanych z żywnością. Żeby przejść do kolejnych musimy zostać przetransportowani balonem. Balon wymaga wiatru, więc musimy go wytworzyć. W tym celu dmuchamy w mikrofon, w ten sposób program wie, że poprawnie wykonujemy zadanie. Kolejną wyspą jest Safari. Na tej wyspie gry powiązane są tematycznie ze zwierzętami i owadami. Po safari przechodzimy do wyspy Podwodny Świat. Tu z kolei są zwierzęta podwodne. Ostatnią wyspą jest Wyspa Przebierańców, na której tematem głównym jest ubiór i rożne postacie.

Gier na tych czterech wyspach jest naprawdę sporo i są one bardzo różnorodne. Wszystkie zawierają zasady odczytane przez dziecięcego lektora. Całość jest dopracowana i z pewnością warta polecenia. Elementy edukacyjne są mocną stroną tej aplikacji.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność