Fajne gry na telefon z Androidem » Pełne wersje gier

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Przygody Danonka - fajna gra dla dzieci
Przygody Danonka - fajna gra dla dzieci
Dodano: 02-11-2015
Przekierowań: 926
Danonek to symbol jogurcików dla dzieci. Chyba każdy widział te jogurciki lub przynajmniej o nich słyszał. W celach promocji swoich wyrobów firma, która je produkuje stworzyła grę pt. Przygody Danonka. Właśnie dzięki temu gra jest darmowa, bez wewnętrznych reklam i dostępna jest w pełnej wersji. Nie da się jednak ukryć, że sama jest reklamą, lokowaniem produktu. Z pewnością nikomu to nie będzie przeszkadzać, w szczególności dlatego, że ta gra jest po prostu fajna.

Na ekranie startowym mamy dostępne cztery wyspy. Każda z nich symbolizuje zawarte w nich gry. Są one bardzo rożne, jednak mamy tu sporo zadań wymagających logicznego myślenia a także zręczności. Dużo jest także treści edukacyjnych.

Jako pierwszą mamy wsypę Smakolandię. Tutaj mamy pięć gier związanych z żywnością. Żeby przejść do kolejnych musimy zostać przetransportowani balonem. Balon wymaga wiatru, więc musimy go wytworzyć. W tym celu dmuchamy w mikrofon, w ten sposób program wie, że poprawnie wykonujemy zadanie. Kolejną wyspą jest Safari. Na tej wyspie gry powiązane są tematycznie ze zwierzętami i owadami. Po safari przechodzimy do wyspy Podwodny Świat. Tu z kolei są zwierzęta podwodne. Ostatnią wyspą jest Wyspa Przebierańców, na której tematem głównym jest ubiór i rożne postacie.

Gier na tych czterech wyspach jest naprawdę sporo i są one bardzo różnorodne. Wszystkie zawierają zasady odczytane przez dziecięcego lektora. Całość jest dopracowana i z pewnością warta polecenia. Elementy edukacyjne są mocną stroną tej aplikacji.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!