Fajne gry na telefon z Androidem » Symulacje

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Furby BOOM!
Furby BOOM!
Dodano: 14-09-2016
Przekierowań: 1 053
Kojarzycie stworka o nazwie FURBY? Taaak? No właśnie futrzasty, inteligentny stworek to całkiem spory wydatek. Ta gra natomiast jest darmowa, jeśli więc jesteście FURBY fanami to gra jest dla was!

Na początku mamy jajo, z którego wyłoni się nasz stworek. Zaraz po tym jak się narodzi powinniśmy nadać mu imię. Jego zachowanie w pewnym sensie będzie zależeć od tego jak będziemy się z nim bawić i traktować. To właśnie dzięki interakcji nabywa on własną osobowość.

Tak jak to w tego przypadku grach bywa także i tutaj naszym zadaniem będzie karmienie go, dbanie o jego higienę oraz zdrowie.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!