Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Milionerzy Quiz
Milionerzy Quiz
Dodano: 26-06-2018
Przekierowań: 221
Milionerzy Quiz to wzorowana na programie telewizyjnym, pt. Milionerzy, znanym z TVN, gra. Gramy oczywiście o milion :)

Gra bardzo przypomina telewizyjny show. Pytania są całkiem ciekawe i dobrze dobrane. Mamy do dyspozycji trzy różne koła ratunkowe: pół na pół, sondę, która jest dość losowym i zawodnym wsparciem, no ale chyba podobnie jak w TV oraz poradę eksperta, zamiast telefonu do przyjaciela. Ekspert też bywa dość zawodny, jednak to czy skorzystamy z jego podpowiedzi to rzecz jasna tylko nasz wybór.
Gra umożliwia uzyskanie dodatkowych kół ratunkowych jednak już odpłatnie, poprzez mikropłatności.
Pytanie za milion jest dość podchwytliwe i nawet internet czasem nie daje oczywistej i szybkiej odpowiedzi.

Zarówno pokład muzyczny jak i oprawa graficzna są bardzo zbliżone do telewizyjnych Milionerów.

W sklepie Google jest także inna gra pod nazwą Milionerzy rodem ze stacji TVN z opisem, że jest to jedyny oficjalny program, jednak ten działa tylko w tym samym czasie, w którym leci program w TV i daje szansę na rozgrywkę na żywo razem z grającym w studiu uczestnikiem programu.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność