Fajne gry na telefon z Androidem » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Milionerzy Quiz
Milionerzy Quiz
Dodano: 26-06-2018
Przekierowań: 705
Milionerzy Quiz to wzorowana na programie telewizyjnym, pt. Milionerzy, znanym z TVN, gra. Gramy oczywiście o milion :)

Gra bardzo przypomina telewizyjny show. Pytania są całkiem ciekawe i dobrze dobrane. Mamy do dyspozycji trzy różne koła ratunkowe: pół na pół, sondę, która jest dość losowym i zawodnym wsparciem, no ale chyba podobnie jak w TV oraz poradę eksperta, zamiast telefonu do przyjaciela. Ekspert też bywa dość zawodny, jednak to czy skorzystamy z jego podpowiedzi to rzecz jasna tylko nasz wybór.
Gra umożliwia uzyskanie dodatkowych kół ratunkowych jednak już odpłatnie, poprzez mikropłatności.
Pytanie za milion jest dość podchwytliwe i nawet internet czasem nie daje oczywistej i szybkiej odpowiedzi.

Zarówno pokład muzyczny jak i oprawa graficzna są bardzo zbliżone do telewizyjnych Milionerów.

W sklepie Google jest także inna gra pod nazwą Milionerzy rodem ze stacji TVN z opisem, że jest to jedyny oficjalny program, jednak ten działa tylko w tym samym czasie, w którym leci program w TV i daje szansę na rozgrywkę na żywo razem z grającym w studiu uczestnikiem programu.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!