Fajne gry na telefon z Androidem » Gry rekreacyjne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
My Boo
My Boo
Dodano: 04-10-2014
Przekierowań: 1 974
Po Pou, Moy 2 oraz My Bou przyszedł czas na kolejną grę tego typu. Dziś prezentujemy My Boo. Także i ta gra zachowuje konwencję bardzo dziwnej i krótkiej nazwy. W zasadzie jest to trzyliterowa nazwa plus określenie mój, wskazujące zdecydowanie na to, że to nasz wirtualny stworek, którym będziemy się opiekować i z którym także będziemy się bawić.

Nie da się ukryć, że powyższe gry mają ze sobą wiele wspólnego. Oczywiście pierwowzorem było Tamagotchi. Jednak ta gra dość dawno już odeszła w zapomnienie i prym wiodącej przejął Pou. Ile jednak można bawić się z jednym zwierzątkiem..? Przecież to nie małżeństwo ;)

Okazuje się, że My Boo to tak jak Moy 2 bardzo dobry wybór. Gra wydaje się być dopracowana i ma bogatą ofertę mini gier. Oczywiście wszystko po to żeby zabawić naszego zwierzaczka a siebie to już całkiem przy okazji.

Szereg mini gier jest bardzo podobnych do tych w Pou, jednak część wydaję się być całkiem oryginalnych. Można łatwo sprawdzić, czy My Boo przypadnie nam do gustu, jest ona bowiem całkowicie darmowa i nie zaśmiecona reklamami.

Polecamy!

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Czy to jest darmowe ?
  • Super gra szkoda tylko że jest tak malo leweli
  • Ta gra jest super

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!