Fajne gry na telefon z Androidem » Gry rekreacyjne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
My Bou
My Bou
Dodano: 03-10-2014
Przekierowań: 1 057
Jako, że gra Pou odniosła niesamowity sukces, wielu autorów chciało pójść śladem twórcy Pou i także zdobyć sporą popularność swojej aplikacji. To właśnie dlatego obecnie mamy wysyp gier, których główną postacią jest jakiś miły stworek, którym powinniśmy się zaopiekować.

Taką grą był prezentowany u nas wcześniej Moy 2 a teraz czas na kolejny tego typu wynalazek, jakim jest My Bou. Niestety ta gra wygląda raczej na niedopracowaną lub zwyczajnie nie skończoną. Choć ma niezbyt wiele opcji to ma jednak spore wymagania i na słabszym sprzęcie może zwyczajnie mulić...

Mamy tu, tak jak w tego typu grach, możliwość karmienia, dodawania energii, zmiany wystroju mieszkanka ale przede wszystkim grania w mini gry. Te niestety są raczej miernej jakości, co atrakcyjność tej gry stawia pod znakiem zapytania.

Są cztery mini gry: kółko i krzyżyk, gra logiczna polegająca na grupowaniu elementów, jazda samochodem i siatkówka. Jednak żadna z tych gier nie jest na tyle dopracowana, żeby wciągnęła nas na dłużej.

Być może zapaleni miłośnicy Pou znajdą tu coś ciekawego i spodoba im się ta gra. Może warto spróbować?

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Super;-)

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!