Fajne gry na telefon z Androidem » Gry rekreacyjne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Moy 2 - wirtualne zwierzątko takie jak Pou
Moy 2 - wirtualne zwierzątko takie jak Pou
Dodano: 04-09-2014
Przekierowań: 2 230
Moy 2 to gra bardzo podobna do Pou. Część graczy twierdzi, że jest fajniejsza niż Pou a część, że słabsza. Trudno jest to rozstrzygnąć. W każdym razie tu także musimy opiekować się wirtualnym zwierzątkiem. Dbamy o niego i bawimy się razem z nim. Moy 2 oddaje w nasze ręce szereg mini gier uprzyjemniających nam życie.

W Moy 2 mamy do czynienia z podobnej jakości grafiką. Jest jakby bardziej finezyjna ale nadal brak tutaj większego zadbania o szczegóły. Do tego dochodzi ciekawy podkład audio, także, jak w przypadku Pou, wpadający w ucho ale jednocześnie z ciągłym powtarzaniem się.

Naszego małego zwierzaczka możemy nazwać. To bardzo fajny pomysł bo od razu jest bardziej spersonalizowany. Głównym zadaniem w grze jest dbanie o zdrowie Moyka, sytość, energię no i zabawę. Żeby zapanować nad tymi wskaźnikami, w dużej mierze wystarczy grać w mini gry. Są osobne dotyczące zdrowia naszego milusińskiego a inne dotyczące zarabiania monet i poprawienia jego humoru. Podobnie jak w przypadku Pou, za zarobione w grach monety możemy zakupić jedzonko lub wydać je na zmianę ubrania lub wystroju pomieszczenia, w którym jesteśmy.
Poza szeregiem różnych, ciekawych gier mamy tu możliwość hodowania roślinek, co także jest fajną zabawą.

Gra Moy 2 wydaje się być bardziej rozbudowana niż Pou, jednak na początku rozgrywki może się wydawać, że opcji jest zbyt wiele. Z czasem okazuje się to fajne.
Na pewno ta gra może być odskocznią dla graczy, którym Pou już się totalnie znudziło.

Jest do pobrania ze sklepu Google Play całkowicie za darmo.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Fajna gra
  • Fajna i spoko gra. ❤️????????????????????????
  • - :)


  • Fajna Gra,bardzo mi się podoba :)

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!