Fajne gry na telefon z Androidem » Gry rekreacyjne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Pou
Pou
Dodano: 17-01-2013
Przekierowań: 46 850
Pou to bardzo prosta ale jakże wciągająca gra, która swoimi regułami przypomina nieco Tamagotchi. W naszym telefonie (lub tablecie) zupełnie za darmo otrzymujemy małe stworzonko, które ma chęć żeby żyć. Jest milutkie i sympatyczne i choć grafika, która je przedstawia jest bardzo prosta to bardzo szybko się do niego przekonywujemy i po niedługim czasie wciągamy do gry.

Naszym zadaniem jest oczywiście opiekowanie się milusińskim Pou. Musimy go karmić, zachować w czystości a jeśli ma ochotę zapewnić mu także rozrywkę. Przy okazji dobrą zabawę mamy też i my.

Dobra opieka nad Pou procentuje premiowymi monetami, za które kupujemy pożywienie dla naszego wychowanka. Możemy także kupować wiele innych rzeczy takich jak na przykład: piłki, ubrania, z czasem możemy też zmieniać tapety. Jest sporo rzeczy, na które możemy wydać gotówkę.

Jest także kilka różnych sposobów na jej otrzymanie.
W grze Pou dostępne są także proste mini gry, dzięki którym poza dobrą zabawą otrzymujemy także monety. Gry są na tyle proste, że nawet małe dziecko będzie umiało w nie grać a jednocześnie na tyle wciągające, że także i starsi gracze będą zachwyceni.

Żeby Pou chował się w zdrowiu i spokoju musimy zadbać o wskaźniki odpowiadające za jego samopoczucie. Muszą one zachować się na odpowiednio dużym poziomie. U góry ekranu mamy cztery wskaźniki, które pokazują czy Pou jest głodny, zdrowy, spragniony zabawy, czy może chce mu się spać.
Odpowiednio często należy go karmić ale nie należy przekarmiać bo będziemy mieć tłuściocha. Należy gasić mu lampkę jeśli jest senny.

W praktyce gdy tylko posiadamy odpowiednią ilość monet możemy dobrze zadbać o jego wszystkie potrzeby.

Gra szybko wciąga i może się zdarzyć, że z czasem uzależnimy się od naszego malucha. Choć grafika jest bardzo prosta to jednak wizerunek Pou dość dobrze oddaje jego potencjalne odczucia i emocje. Fajne efekty dźwiękowe i muzyka w mini grach bardzo umilają zabawę.

Pou jest grą za darmo, można ją pobrać bezpłatnie z poniższego adresu, jednak jeśli chcielibyśmy szybciej przejść przez poszczególne poziomy można nabyć monety za rzeczywiste pieniądze.

Nie ma obecnie wersji dostępnej na komputer PC (Windows). Są tylko wydania na platformy mobilne: Android (za darmo) oraz iOS (odpłatnie: $1,99).

Dla miłośników Pou, którzy nie posiadają urządzania mobilnego mamy miłą niespodziankę. Jest teraz także Pou na komputer PC (Windows), dostępny poprzez emulator, który można pobrać za darmo. Jest to wersja beta, która może nie być stabilna, jednakże można na niej uruchamiać także inne gry z platformy Android.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • DAJCIE TO ZAINSTALOWAC NA KOMPUTER I NA iPhone

  • pou to świetna gra mam 45 lvl
  • Jak to pobrać.
  • super gra
  • 1-18-2014,godzina 11;18;1 Pou to fajna gra
  • super
  • fajna gra
  • fajne
  • Fajna graa polecam
  • jak to pobrać ?

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!