Gry do pobrania > Strzelanki, szczelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Invading North Korea (Inwazja Korei Północnej - szczelanka)
Invading North Korea (Inwazja Korei Północnej - szczelanka)
Wielkość: 8.63 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 14-06-2020
Pobrań: 428
Invading North Korea to prosta szczelanka, w której startując z jednej pozycji strzelamy do nadciągających sił wroga. Na początek są to zwykłe siły piechoty. W dalszej części są to także inne rodzaje wojsk, np. transportery.

Gra jest prosta i także zasady zostały uproszczone, dlatego nie należy się zdziwić, że z taką łatwością likwidujemy opancerzony transporter. Na chwilę możemy poczuć się jak Rambo posiadając niezwykłe możliwości likwidacji przeważających sił wroga bez kropelki potu.

Poza zróżnicowaniem wojsk przeciwnika także i nasza siła wypływa z różnego rodzaju broni. I tutaj dochodzimy do sedna: jest to szczelnaka (jak to teraz ostatnio się zaczęło nazywać strzelanki) dlatego też pewnym jest, że będziemy tu sporo szczelać... ups, jak to brzmi ;) Może więc lepiej niech zostanie, że jest to strzelanka i gra polega głównie na strzelaniu :)
Mamy do dyspozycji pistolet ręczny, pistolet maszynowy, karabin maszynowy a także ciężki karabin maszynowy. Każda z broni ma różną siłę rażenia.
Jeśli kończy się nam życie musimy trafić w opakunek oznaczony czerwonym krzyżem. Kończącą się amunicję uzupełniamy przez zestrzelenie przesyłki z amunicją. Niestety przesyłki zdrowia jak i zestaw amunicji nie zawsze pojawiają się jak tego byśmy sobie życzyli, dlatego też dobrze jest brać co jest (jak to mówią ;)).

Gra jest prosta i gra się w nią w okienku. Jednak wymaga wykonania instalacji. Jest to pełna wersja gry dostępna za darmo.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Alien Shooter Alien Shooter
Alien Shooter to klasyczna gra wydana w roku 2003 przez Sigma Team. Gra ma już swój wiek jednak wcale nie stra...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!