Szukaj


Wyniki wyszukiwania (2):

1. Plague Inc. jak Koronawirus (COVID-19)

Jak wszyscy ostatnio słyszą, media opanował Koronawirus (COVID-19). Na chwilę obecną nie ma istotnego zagrożenia, jednak wirus się rozprzestrzenia w dość szybkim tempie. Jedno na razie jest pewne: jest on obecnie niezbyt groźny.

2. Watch Dogs - teraz za darmo pełna wersja

Choć gra Watch_Dogs ma już swój wiek to jednak nadal może stanowić bardzo miły pożeracz czasu, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich okresie (patrz: koronawirus), gdzie siedzenie w domu jest jak najbardziej wskazane.

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!