Szukaj


Wyniki wyszukiwania (2):

1. FreeCol 0.7.2

Gra strategiczna, dla której wzorcem z pewnością była kultowa gra Cywilizacja. Naszym celem w grze jest rozwój swoich miast, technologii, stworzenie i rozbudowa armii oraz podbijanie innych znalezionych obiektów.

2. Darmowa Cywilizacja VI tylko teraz (Civilization VI)

Kolejna fajna gra za darmo. Tym razem Epic Games Store udostępnia za darmo Cywilizację (Sid Meyers Civilization) w wersji VI. Zwykła cena gry to aż 257,90 zł, przecena jest więc niesamowita. Trzeba tylko lubić turową strategię pozwalającą budować i rozwija...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!