Szukaj


Wyniki wyszukiwania (2):

1. Revenant

Gra wzorowana na Diablo. Jest to połączenie RPG z grą akcji. W grze występujemy jako wojownik i czarownik - walczymy z przeciwnikami. Mamy do dyspozycji miecz oraz możemy rzucić czary. Niezła fabuła i wciągające na długie godziny klimaty.

2. Revenant

Gra wzorowana na Diablo. Jest to połączenie RPG z grą akcji. W grze występujemy jako wojownik i czarownik - walczymy z przeciwnikami. Mamy do dyspozycji miecz oraz możemy rzucić czary.

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!