Fajne gry na telefon z Androidem » Platformowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Monster Inc. Run (Potwory i Spółka)
Monster Inc. Run (Potwory i Spółka)
Dodano: 30-01-2014
Przekierowań: 1 607
Monster Inc. Run, czyli Potwory i spółka to pełnometrażowy film animowany Pixara i Disneya. I na podstawie właśnie tej opowieści, z użyciem postaci i poniekąd fabuły z tego filmu, została stworzona gra na Androida.

Mamy tutaj typową platformową zręcznościówkę, przypominającą zdecydowanie gry serii Mario. Oczywiście jest tu znacznie więcej wodotrysków, animacja oraz grafika są na zupełnie innym poziomie ale zasada samej gry jest podobna. Sterujemy jedną z postaci z filmu i robimy wszystko żeby nie spaść z platformy a jednocześnie zbierać punkty, unikać czyhających na nas stworków bądź je unicestwiać. Dodatkowo są także efekty specjalne jeśli zbierzemy po drodze odpowiedni obiekt. Możemy latać, rozbijać ściany, unicestwiać lub unieruchamiać wszystko co jest przed nami, no i najważniejsze jako, że działamy parami możemy naszą biegnącą postać zamienić w jej zmiennika.

Standardową parą są znane postacie pierwszoplanowe filmu, czyli Mike i Sulley. Głównym prowadzącym rozgrywkę jest Mike (mniejszy z pary potworów), jednak często zmieniamy go na Sulleya. Z racji tego, że Sulley jest znacząco większy łatwo nim burzyć ściany oraz inne przeszkody dlatego też warto grać z wykorzystaniem jego postaci.
Innymi zespołami są: Lenny i Phlegm, Frank i Bob, Chuck i Claws oraz Charlie i George.

Fabuła gry jest podobna jak w filmie: postacie Mike i Sulley ratują małą Boo.

Gra obecnie kosztuje około 6 zł ale dla tej gry warto chyba ponieść te niewielkie koszty.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Haha
  • wow

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!