Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dzieci

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Miś Uszatek: Przygoda w Górach
Miś Uszatek: Przygoda w Górach
Dodano: 17-06-2015
Przekierowań: 1 653
Miś Uszatek to postać z bajek dla dzieci rodem z PRL. W tamtych czasach bajek nie było zbyt wiele, więc ten miś nawet gdyby nie miał wiele do zaoferowania to i tak mógłby się podobać. Jednak ten bohater dla mnie, ale także chyba dla wielu oglądających te serie wiele znaczył. To była bardzo fajna bajka.

Postać Misia Uszatka powstała w roku 1957 natomiast pierwsze odcinki serialu zostały nakręcone w roku 1975. W swoich czasach Miś Uszatek był bardzo popularny. Popularnością przewyższała go jedynie seria z Bolkiem i Lolkiem.

Produkcja Misia Uszatka była specyficzna gdyż nie była to zwykła rysowana animacja. Miś Uszatek był kręcony jako animacja prawdziwych pluszowych lalek w specjalnie dla nich konstruowanej scenerii.

Prezentowana tutaj gra opiera się właśnie na tej bajce. Także stylizacja całej gry zrobiona jest tak żeby przypominała nieco lalkową postać Misia Uszatka. W dużej mierze się to nawet udało. Grafika jest bardzo ładna, jest ręcznie malowana, i oddaje nieco klimat samej bajki. Piękne widoki, polski lektor oraz dopracowanie szczegółów nadają grze rangę profesjonalnej produkcji, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy większość aplikacji tworzonych jest naprędce i szybko wydawanych, bez dbania o szczegóły.

Miś Uszatek: Przygoda w Górach to gra przygodowa, w której wskazujemy Uszatkowi co ma robić. Konkretnie naszym zadaniem jest pomóc malować obraz wujowi Uszatka. W trakcie całej gry zbieramy różne rzeczy, rozmawiamy z napotykanymi postaciami a poszczególne etapy gry tworzą logiczną całość.

Jest to gra najmłodszych, jednak nawet starsi miłośnicy Misia Uszatka mogą się tutaj dobrze bawić.
Gra nie zawiera przemocy, zawiera natomiast elementy edukacyjne. Dodatkowym atutem są mini gry, kóre zostają odblokowane dopiero po pewnym czasie.

Nie jest to darmowa gra, ale chyba warto nagrodzić jej autorów niewielką kwotą (około 3 zł) za spore nakłady pracy jaką włożyli w produkcję tej aplikacji.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!