Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Dora poznaje świat - Podróże po świecie
Dora poznaje świat - Podróże po świecie
Wielkość: 49.69 MB
Autor: Shockwave.com
Licencja: demo
Dodano: 08-01-2013
Pobrań: 9 992
Dora znana jest chyba wszystkim dzieciom, które lubią oglądać bajki. Jest ona główną bohaterką całej serii pod nazwą Dora poznaje świat. Bajka przebojem zdobyła serca dzieci i nadal je zdobywa. Po sukcesie w telewizji przyszedł czas na ekrany komputerów. Także i tutaj przeniesiona została postać Dory, która uczy i bawi.

W grze razem z Dorą oraz liskiem Rabusiem mamy przyjemność odbycia podróży po świecie w poszukiwaniu bransoletek przyjaźni a to ze względu na to, że jest dzień przyjaźni.
Na początek wybieramy się do Francji żeby tam spotkać się z Amelią i zobaczyć Wieżę Eiffla.
Kolejne miejsca jakie odwiedzimy to Tanzania, Rosja oraz Chiny.
Przemieszczanie się pomiędzy państwami urozmaicone jest mini grami. Przykładem pierwszej mini gry jest zbieranie bransoletek w trakcie płynięcia łodzią do Francji.

Głównym językiem gry jest język angielski jednak nawet brak znajomości tego języka nie jest przeszkodą w grze. Gra przeznaczona jest dla najmłodszych i może być przydatna w nauce angielskiego.

Znana z bajki postać (Dora) jest niezaprzeczalnym ale też nie jedynym atutem tej gry. Lisek Rabuś oraz mapa tak samo jak w bajce pojawiają się i tutaj. Kolorowa oprawa graficzna oraz ciekawa oprawa dźwiękowa dodatkowo uprzyjemniają grę.

Udostępniona do pobrania gra jest wersją demonstracyjną, która umożliwia grę przez godzinę czasu. Pozwala to na sporo zabawy.


  

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • ja wole grac w conter strike 1.6
  • da się da
  • super napwno
  • wogóle się nie włancza
  • a czy się da pobrać?
  • Super gra
  • Super gra radze ją pobrać żeby póżniej nie żałować

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Nawigacja

Nasza społeczność