Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Android na Windowsie, czyli Pou na pececie
Android na Windowsie, czyli Pou na pececie
Wielkość: 13.59 MB
Autor: BlueStacks
Licencja: freeware
Dodano: 17-07-2015
Pobrań: 1 838
Pewnie większość osób już wie, że gry z telefonów czy tabletów opartych na systemie Android można uruchamiać na komputerach PC. Jeśli ktoś nie wiedział, to teraz będzie. Da się. Trzeba mieć tylko jakiś program, który na będzie symulował (tudzież emulował) sprzęt Androida na komputerze stacjonarnym albo tablecie z Windowsem.

Taki program, w najnowszej wersji, udostępniamy właśnie do pobrania - BlueStacks. Ten program był udostępniany tutaj już wcześniej, ale był dość niestabilny. Zakładamy, że aktualna wersja jest już na tyle stabilna, że niewiele osób będzie miało z nią problemy.

Nadal program może być nieco ociężały na słabszych maszynach lub tych z mniejszą ilością ramu, ale działa. Można uruchamiać nasze ulubione programy z telefonu na komputerze.

Instalacja emulatora jest bardzo prosta i sprowadza się na początku tylko do akceptacji kolejnych kroków. Dopiero po instalacji, chcąc pobrać jakiś program z Google Play trzeba dokonać autoryzacji istniejącego konta Google bądź też stworzyć całkiem nowe.
Gdyby komuś taka instalka stwarzała problemy, proszę o informację w komentarzu. Wówczas dodany zostanie filmik, który pokaże krok po kroku, jak wykonać poprawną instalację programu BlueStacks.

No i tak przechodzimy do sedna sprawy. Dzięki temu programowi da się uruchomić i bawić z naszym wirtualnym stworzeniem jakim jest Pou - bo o to nadal pyta bardzo dużo osób.
Jak to zrobić? Oczywiście można tu doinstalować jakiś normalny luncher i mieć to w miarę ładnie poukładane, jeśli bieżący luncher komuś nie odpowiada. Jednak nie będzie problemów także i na tym luncherze od BlueStacks. Na tym luncherze mamy szereg propozycji do instalacji ciekawych gier, jednak my wolimy naszego Pou. No i tak ma zostać :)

Wybieramy z lewego górnego rogu ikonkę Search. Tu wpisujemy Pou i mamy na liście znalezionych aplikacji także naszego małego kolegę ;) Instalujemy więc naszą kochaną grę.

Po instalacji uruchamiamy ją i mamy już w pozycji pionowej a nie tak jak we wcześniejszych wersjach BlueStacks gdzie trzeba było jeszcze zmieniać układ z horyzontalnego na wertykalny. Żeby było jeszcze ciekawiej Pou pokazuje się nam na pulpicie obok innych aplikacji jako małe okienko. Po prostu super :)

U mnie wszystko działa jak należy bez żadnych problemów i dziwności pomimo tego, że mój komputer ma już dobrych kilka latek.
Należy tylko jeszcze przypomnieć, że program BlueStacks jest całkowicie darmowy.

Dla formalności trzeba jeszcze wyjaśnić, że większość apek (a nie tylko Pou) z Androida da się w ten sposób na tym emulatorze uruchomić.


   

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Dziękuje za BlueStacks :D

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Nawigacja

Nasza społeczność