Fajne gry na telefon z Androidem » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Ice Tower
Ice Tower
Dodano: 11-02-2013
Przekierowań: 4 883
Popularność gry Ice Tower, która została wydana na PC (w roku 2001) ciągle nie spada a tutaj tymczasem pojawiła się całkowicie nowa wersja, jednak tym razem jest to gra na Androida.

Dzięki zastosowanemu czujnikowi ruchu w tabletach i telefonach z systemem Android, sterowanie postacią Harolda jest bardzo proste ale jednocześnie może być czasem nieco denerwujące z uwagi na znacznie większe zaangażowanie niż ma to miejsce w przypadku klasycznej wersji gry.

Ogólne zasady gry na telefon są bardzo podobne do tych jakie obowiązują na komputerach PC.
Gra została urozmaicona w znaczący sposób, grafika jest bardziej kolorowa a wszystko nabrało gustownego kształtu. Naszym zadaniem jest wejście na jak najwyższy stopień wierzy poprzez skoki na kolejne stopnie a dodatkowo zbieramy monety, które można oczywiście przeznaczyć na fajne rzeczy takie jak dodatkowe możliwości w trakcie samej gry lub też, co ciekawe, możemy zmienić ubiór naszego głównego bohatera.

Grę można pobrać całkowicie za darmowo jednak jeśli ktoś ma nadmiar zasobów finansowych zawsze może nabyć monety poprzez mikropłatności zastosowane w grze.

Jeśli ktoś darzy sentymentem Ice Tower to z pewnością szybko poczuje ten klimat co kiedyś, jednak w sklepie Google Play jest obecnie sporo podobnych, fajnych gier opierających się na podobnych zasadach.

Grę na komputer PC można pobrać stąd: Icy Tower.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Tak to wszystko w porządku ale gdzie tu jest przycisk pobierz?????
  • Jak mam to pobrać????
  • ale gdzie tu jest przycisk ,,pobierz"?!
  • elegansko

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!