Gry do pobrania > Zręcznościowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Icy Tower
Icy Tower
Wielkość: 2.52 MB
Autor: Free Lunch Design
Licencja: freeware
Dodano: 11-12-2012
Pobrań: 23 888
Icy Tower to bardzo niepozorna i prosta gra zręcznościowa. Sterujemy zabawną postacią rapera Harolda (możemy zmienić postać na jedną z dwóch pozostałych lub dać tylko zarys wizerunku Harolda) a naszym zadaniem jest wskoczyć na jak najwyższy stopień.

Wraz ze wzrostem wysokości zmieniają się też możliwości naszego skoczka, należy też skakać coraz szybciej. Za każdy trafiony skok uzyskujemy punkty. Wbrew początkowemu odczuciu gra nie jest wcale łatwa. Żeby uzyskać większą ilość punktów trzeba się nieco postarać.

Icy Tower to gra, która wręcz razi swoją prostotą a jednak uzyskała niesamowitą popularność.
Udostępniona gra nie posiada żadnych ograniczeń, to pena wersja.

Gra została wydana także na inny system, na telefony i tablety: Ice Tower na Androida.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • >czy jak klikne żeby zezwolić na zmianę w komputerze to nic się nie stanie ?
  Ja ciągle żyję :)))
 • czy jak klikne żeby zezwolić na zmianę w komputerze to nic się nie stanie ?
 • Moja ulubiona gierka, zawsze robię download Icy Tower tu https://********.pl/icy-tower-1-5-1-download/
 • Grałam w tą grę 3 lata bardzo fajna jest ta gra polecam...
 • a jak w to zagrać bo ja jakość nie mogę
 • nie da sie w pelnym ekranie (troche ciulowe :P
 • supcio
 • Fajna gra :-)
 • fajna gra
 • super gierka kocham ją

Dodaj komentarz


SAMMY SURICATE in Lion-Land SAMMY SURICATE in Lion-Land
Wcielamy się w postać małej ale zwinnej surykatki. Żeby ukończyć dany poziom musimy zebrać wszystkie diamenty,...
Icy Tower Icy Tower
Icy Tower to bardzo niepozorna i prosta gra zręcznościowa. Sterujemy zabawną postacią rapera Harolda (możemy z...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!