Fajne gry na telefon z Androidem » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Bridge Constructor
Bridge Constructor
Dodano: 02-09-2013
Przekierowań: 2 358
Dzięki prostym i jednocześnie ciekawym zasadom gra Bridge Constructor zdobyła sporą popularność wśród graczy w mobilne gry na system Android.

W grze stajemy się konstruktorami mostów. Otrzymujemy do dyspozycji strukturę terenu, czyli dwa brzegi oraz dzielącą je rzekę i mamy za zadanie połączyć brzegi mostem. Zależnie od poziomu dysponujemy drewnianymi lub metalowymi przęsłami oraz słabszą lub bardziej wytrzymałą nawierzchnią. Dodatkowo dysponujemy także linkami podtrzymującymi most.
Budując połączenie musimy mieć na względzie z góry określony budżet, którego nie możemy przekroczyć. Oznacza to, że możemy zużyć ograniczoną ilość materiałów.
W trakcie symulacji program fajnie podpowiada nam gdzie są największe obciążenia mostu poprzez zmianę koloru na czerwony elementom najbardziej obciążonym.

Gra jest bardzo ciekawa i szybko wciąga. Wbrew pozorom zbudowanie mostu, który wytrzyma próbę przejazdu ciężarówek nie jest to zbyt łatwe. Działanie programu wydaje się być dość realistyczną symulacją, trudno jest jednak ocenić na ile realne są obliczenia wykorzystane w grze. Czasem rozwiązanie problemu jest znacząco różne od naszych wyobrażeń.
Po każdorazowym zakończeniu projektu dany most należy przetestować. Pierwszy test polega na przejeździe dwóch samochodów osobowych. Jeśli im się to uda przechodzimy do następnego poziomu. Możemy jednak zdobyć dodatkowe punkty jeśli tylko nasz most wytrzyma przejazd ciężarówek. Często most tej próby nie wytrzymuje pomimo tego, że zwykłe auta był w stanie udźwignąć.

Niestety pełna wersja gry jest płatna. Jest to jednak niewielka opłata wynosząca w chwili obecnej około 7,60 zł.

Program tego typu, czyli symulujący budowanie mostów pojawił się już znacznie wcześniej także na komputery PC. Wersję demonstracyjną programu na PC: Bridge Construction Set można także pobrać z naszej strony.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!