Gry do pobrania > Logiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Bridge Construction Set
Bridge Construction Set
Wielkość: 5.80 MB
Autor: Chronic Logic LLC
Licencja: demo
Dodano: 02-09-2013
Pobrań: 1 521
Ostatnio na systemie Android dość popularna stała się gra Bridge Constructor. Gra jest dość fajna, choć nieco gorzej z jej interfejsem. Oczywiście sporo takich lub podobnych produkcji było wcześniej dostępnych na komputery PC. Takim właśnie programem jest Bridge Construction Set dostępny na PC.

Ta gra niestety tylko przypomina grę znaną z systemu Android gdyż jej grafika jak i sama obsługa jest znaczącą uboższa (choć pewnie nie wszyscy tak to mogą oceniać). Jednak dla tych co nie posiadają urządzeń mobilnych z Androidem może to być jakaś alternatywa. Warto dodatkowo przypomnieć, że gra została wydana w roku 2002, więc od tego czasu w komputerowym świecie sporo się zmieniło.

Jak sama nazwa wskazuje naszym zadaniem będzie konstrukcja mostów. Mamy dwa brzegi, które dzieli rzeka. Czasem odstęp między brzegami jest krótszy, czasem dłuższy a my mamy zadanie połączyć te dwa brzegi mostem. Dysponujemy szeregiem różnych materiałów i narzędzi. Mamy także określony maksymalny budżet środków finansowych jakie możemy przeznaczyć na budowę mostu. Należy zadbać o wytrzymałość mostu i skonstruować go tak, żeby się nie zawalił.

Zaraz po jego zbudowaniu można go przetestować wpuszczając na most samochody lub też lokomotywę z wagonami.

Tak to wygląda w wersji demo, która jest tutaj udostępniona. Zawiera ona jedynie pięć poziomów (czyli możemy zbudować pięć mostów) i są one bardzo proste. Jeśli jednak gra się komuś spodoba można ją nabyć na stronie producenta. Pełna wersja zawiera sporo więcej poziomów oraz jest dostępnych znacznie więcej ciekawych opcji, jednak koszt gry zważywszy na jej wiek jest dość znaczący, wynosi bowiem ok. 20 dolarów co przy cenie ok. 2 dolarów wersji na system Android, oferującej większe możliwości oraz ładniejszą grafikę, wydaje się być ceną znacząco zawyżoną.

Kolejnym programem, który może się spodobać miłośnikom konstrukcji jest Bridge Project: Symulator Budowy Mostów.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • fajna gierka, trzeba trochę pokombinować .. niestety demo

Dodaj komentarz


Real Mahjong (Madżong) Real Mahjong (Madżong)
Real Mahjong to kolejna gra serii Madżong, miłośnicy tej serii gier znajdą także dwie inne gry, w których zaba...
Angry Birds Seasons Angry Birds Seasons
Jeśli ktokolwiek nie grał w Angry Birds to obowiązkowo musi zagrać bo to już klasyka. Gra rozpoczęła swoją kar...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!