Gry do pobrania > Logiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Bridge Project: Symulator Budowy Mostów
Bridge Project: Symulator Budowy Mostów
Wielkość: 203.34 MB
Autor: Halycon Media
Licencja: demo
Dodano: 09-11-2013
Pobrań: 2 892
Bridge Project: Symulator Budowy Mostów to kolejna gra, która umożliwia budowanie mostów. Mamy tutaj znacząco poprawioną grafikę niż w programie Bridge Construction Set, zasady gry są dość podobne jednak nieco inny jest interfejs obsługi tworzenia konstrukcji.

W grze dostępnych jest szereg miejsc, w których możemy stawiać mosty. Wszystkie miejsca zostały podzielone na cztery kategorie wg uwarunkowania terenu: wiejskie, miejskie, kaniony, zróżnicowane. Obszary wiejskie dają spora ilość zieleni i ciekawych widoków, miejskie wyróżniają się sporą ilością budynków wkoło naszej budowli, kaniony mogą przyprawić o zawrót głowy. Wszystkie tereny są ciekawe i warte zachodu spróbowania swoich sił w budowaniu stabilnej konstrukcji.

Rozpoczynając budowle musimy liczyć się z ograniczonym budżetem co z kolei przekłada się na ograniczone ilości materiałów użytych do konstrukcji: metalu i drewna, linek podtrzymujących oraz innych elementów, zależnie od położenia mostu. Przy konstrukcjach mostów należy się kierować podstawową zasadą: szczególnie mocą konstrukcję stanowią wszelkie połączenia tworzące trójkąty, to one są podstawą stabilnego mostu.

Zaraz po zakończeniu tworzenia mostu możemy go przetestować i zezwolić na wjazd lekkich samochodów osobowych, autobusów a w części przypadków nawet ciężkich czołgów. Nasz nowo zbudowany most musi wytrzymać ciężar tych pojazdów.

Wersja demo, udostępniona tutaj, umożliwia budowlę sześciu konstrukcji.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • fajna gra bardzo mi się podoba.

Dodaj komentarz


Real Mahjong (Madżong) Real Mahjong (Madżong)
Real Mahjong to kolejna gra serii Madżong, miłośnicy tej serii gier znajdą także dwie inne gry, w których zaba...
Angry Birds Seasons Angry Birds Seasons
Jeśli ktokolwiek nie grał w Angry Birds to obowiązkowo musi zagrać bo to już klasyka. Gra rozpoczęła swoją kar...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!