Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dziewczyn

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Dream Day: True Love
Dream Day: True Love
Dodano: 01-12-2020
Przekierowań: 225
Gra jest przeznaczona przede wszystkim dla dziewczyn, bo to one zwykle marzą o dniu ślubu i romantycznej oraz dozgonnej miłości. To wcale nie oznacza, że faceci tego nie chcą. Owszem, większość facetów też lubi stabilizacje i myślę, że wielu dało by wiele, za udany związek.
Dream Day: True Love to w jakimś sensie historia pary, która właśnie obchodzi siedemdziesiątą rocznicę swojego ślubu. W związku z tą okrągłą rocznicą musimy to jakoś fajnie uczcić :)

Ta gra to przede wszystkim ukryte obiekty jednak zawiera cały szereg różnych mini gier i drobnych zagadek.
Tutaj mamy grę na telefony (lub tablety) z Androidem z mikropłatnościami, ta sama gra w pełnej wersji dostępna jest jako gra do pobrania w pełnej, darmowej wersji, na komputery pc:
Dream Day: True Love.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!