Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dziewczyn

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Dream Day: True Love
Dream Day: True Love
Dodano: 01-12-2020
Przekierowań: 672
Gra jest przeznaczona przede wszystkim dla dziewczyn, bo to one zwykle marzą o dniu ślubu i romantycznej oraz dozgonnej miłości. To wcale nie oznacza, że faceci tego nie chcą. Owszem, większość facetów też lubi stabilizacje i myślę, że wielu dało by wiele, za udany związek.
Dream Day: True Love to w jakimś sensie historia pary, która właśnie obchodzi siedemdziesiątą rocznicę swojego ślubu. W związku z tą okrągłą rocznicą musimy to jakoś fajnie uczcić :)

Ta gra to przede wszystkim ukryte obiekty jednak zawiera cały szereg różnych mini gier i drobnych zagadek.
Tutaj mamy grę na telefony (lub tablety) z Androidem z mikropłatnościami, ta sama gra w pełnej wersji dostępna jest jako gra do pobrania w pełnej, darmowej wersji, na komputery pc:
Dream Day: True Love.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Gry Puzzle

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!