Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Dream Day: True Love
Dream Day: True Love
Wielkość: 143.05 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 30-11-2020
Pobrań: 827
Dream Day: True Love to gra typu ukryte obiekty. Jest tutaj jednak cały szereg innych gier dzięki czemu nie będziemy się nudzić.

Autor gry zapewnia, że historia, fotografie i listy pokazane w grze są rzeczywiste. Cała historia opowiada o parze, która obchodzi 70 rocznicę ślubu i ciągle darzy się prawdziwą miłością.

Historia piękna, do tego bardzo nastrojowa muzyka i... łezka może się zakręcić.
Być może grafika nie jest najwyższych lotów, jednak mamy tutaj do czynienia z pełną wersją, za gratis, więc nie narzekamy ;)
Rozwiązujemy zagadki i mini gry i dobrze się bawimy przyglądając się rzewnej historii.

Jest to kolejna gra serii Dream Day, czyli inne historie związane ze ślubem i weselem:
1. Dream Day Wedding - pełna wersja,
2. Dream Day Honeymoon - demo,
3. Dream Day Wedding Viva Las Vegas - pełna wersja.

Tą samą grę, ale na telefony z Androidem, można znaleźć tutaj (niestety zawiera mikropłatności):
Dream Day: True Love.

UWAGA: poprzez piękną muzykę i nastrój, który wprowadza gra swoimi grafikami i tematyką, można się wzruszyć, szczególnie jeśli ktoś swoje najlepsze chwile ma już za sobą ;)
Z drugiej strony wydaje mi się, że lepiej jest myśleć, jakie fajne przeżycia są jeszcze przed nami :)


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!