Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dzieci

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Gardenscapes
Gardenscapes
Dodano: 24-04-2020
Przekierowań: 2 049
Gardenscapes to bardzo popularna gra, która dostępna jest zarówno na urządzenia mobilne jak i na komputery. Jest ona dostępna dla graczy już od dłuższego czasu bowiem już w roku 2012 wersja demonstracyjna została udostępniona na naszej stronie: Gardenscapes do pobrania.
Powyższa, pierwsza wersja gry to niestety tylko demo. Jeśli jesteśmy zainteresowani pełną wersją na pecety, to taką można pobrać stąd: Gardenscapes 2 za darmo.

Teraz jednak polecamy wersję mobilną tej gry na telefony. Poniższy link prowadzi do sklepu Play, w który grę Gardenscapes można pobrać za darmo. Nie jest ona niczym ograniczona jednak zawiera opcje mikropłatności dzięki czemu łatwo można powiększyć swoje możliwości w grze - choć tego nie polecam, ale zapaleńcom także nie odradzam :)

W grze wcielamy się we właściciela domu z wielkim ogrodem a naszym główny zadaniem jest rozbudowa i upiększanie naszej posiadłości. Żeby zdobyć na to źródło finansowania gramy w mini-gry typu znajdź i dopasuj: dopasowujemy i grupujemy minimum trzy (lub więcej) takie same elementy dzięki czemu odnajdujemy figurki gnomów. Każda z mini gier ma zadaną liczbę gnomów do odnalezienia przy założonej maksymalnej ilości ruchów. Dodatkowo jest całkiem sporo dodatkowych opcji typu bomby, rakiety lub elektryczność, które pomagają nam szybciej osiągnąć cel. Poszczególne elementy pojawiają się gdy uda się nam zgrupować większą ilość takich samych elementów we wierszu lub kolumnie. Cała gra zawiera mnóstwo kolorowych animacji, efektów i pięknie opracowanej grafiki.

W pierwotnej wersji gry na peceta także rozbudowywaliśmy naszą posiadłość jednak same mini gry była zrealizowane nieco inaczej, choć także szukaliśmy ukrytych obiektów.

Podsumowując: gra może być nieco monotonna, jedna wydaje się być doskonałą propozycją dla dzieci a także dla starszych graczy jako gra typowo rekreacyjna.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!