Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Gardenscapes 2
Gardenscapes 2
Wielkość: 236.91 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 02-05-2020
Pobrań: 386
Gardenscapes 2 - to już drugi raz kiedy będziemy pomagać nieco łysawemu, ale sympatycznemu Austionwi. Tym razem Austin postanawia odwiedzić swój rodzinny dom, wybieramy się więc razem z nim do jego mamy i taty. Niestety to co tam zastaje nie podoba mu się za bardzo. Dom jego rodziców wymaga sporo nakładu pracy i pieniędzy i nadaje się do renowacji. We wszystkich pomieszczeniach jest także straszny bałagan, dlatego też przed rozpoczęciem naszego głównego zadania czasem będziemy także zmuszeni do zrobienia małych porządków.

Podobnie jak w pierwszej części gry Gardenscapes (w wersji na pecety), także i teraz głównym wątkiem będą garażowe wyprzedaże. Jest to zdecydowanie inne podejście w stosunku do gry o tym samym tytule wydanej na telefony, w której bawimy się grupując podobne elementy w kolumnach i wierszach co daje nam wymagane fundusze.

Tym razem przedstawiona tutaj gra do pobrania na PC jest dostępna całkowicie za darmo, w pełnej, niczym nie ograniczanej wersji (nie ma nawet mikropłatności).

Zabieramy się więc do pracy, najpierw zbieramy fundusze poprzez organizowanie wyprzedaży garażowych zbędnych rzecz znalezionych w rodzinnym obejściu. Wszystko odbywa się przez różne mini gry, w których bierzemy czynny udział. Dla niektórych graczy będzie to przeszkoda a dla innych może być zaletą fakt, iż gra jest w całości w języku angielskim. Dzięki grze możemy się uczyć angielskich słówek, jednak dla graczy nie znającym języka Szekspira może to być nieco utrudnione zadanie.

Po uzbieraniu kolejnych pieniążków, przechodzimy do wymiany wybranych elementów wystroju ogrodu i całego obejścia. Musimy wskazać jeden z trzech elementów, które są wg nas najładniejsze i najbardziej pasują w danym miejscu.

Poniżej Lets Play tej gry zamieszczony na YouTubeDodać należy, że Gardenscapes jest dostępna także w darmowej wersji (jednak z mikropłatnościami) na urządzenia mobilne, działające pod systemem małego robocika - Androida: Gardenscapes na telefony.

Są także dostępne wersje identyczne tyle, że na system Windows oraz iOS (także z mikropłatnościami), w Microsoft Store oraz Apple Store.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!