Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Zombie Road Trip
Zombie Road Trip
Dodano: 24-02-2016
Przekierowań: 298
Niezależnie od tego czy jesteś fanem zombie czy też nie to tej gry warto spróbować. Zabawa jest przednia, ale tylko wtedy gdy udaje się nam w miarę daleko uciec przed zombie - bo na tym polega właśnie ta gierka.

Otrzymujemy autko, na początku takie sobie. Zaraz po starcie gry widzimy jak goni nas całkiem spora banda umarlaków. Oni biegną za nami mniej więcej z podobną szybkością z jaką my jedziemy jednak nam prędkość zbijają zombie pojawiający się przed nami. Jeśli tylko uda sie nam zdobyć broń, to takie typki przed nami możemy powystrzelać i przez to uda się nam dać nieco w długą ;)

W trakcie tej szałowej rozrywki zbieramy żetony, za które możemy sobie podrasować autko lub kupić jakiś dodatek, jak na przykład fajną muzę.

Gra jest fajna i darmowa, zawiera jednak reklamy no i są też mikropłatności.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność