Fajne gry na telefon z Androidem » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Tank Heroes
Tank Heroes
Dodano: 18-08-2019
Przekierowań: 1 020
Jeśli ktoś pamięta grę Scorched Earth, w która potem była na różne kierunki klonowana, głównie z uwagi na świetny pomysł i dużą grywalność, to w grze Scorched Earth znajdzie coś z pierwowzoru. Mamy tu podobny typ rozgrywki, czyli dwa czołgi strzelające do siebie nazwajem, jednym z nich sterujemy własnie my.

W grze dysponujemy, albo troszkę precyzyjniej - możemy dysponować, całkiem bogatym arsenałem, między innymi sławnymi pociskami typu nuke, w związku z czym zabawa może być ciekawa. I taka jest, jeśli tylko jesteśmy przyzwyczajeni to nachalnej reklamy, która serwuje nam propozycję produktów i usług zewnętrznych a także dodatkowo proponuje na każdym kroku mikropłatności, dzięki którym szybko możemy zdobyć dodatkowe rodzaje amunicji a także inne rodzaje czołgów.

Czy warto w tą grę zagrać? Jeśli tylko reklamy nam nie przeszkadzają zbytnio, to pewnie tak. Ja przyznaje się do tego, że pomimo niesamowitej sympatii jaką ciągle darzę grę Schorched, to nie dałem rady przeznaczyć więcej czasu na Tank Heroes. Być może jakbym był bardziej cierpliwy, to kiedyś mógłbym także i tą grę zachwalać.
   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!