Fajne gry na telefon z Androidem » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Subway Surfers
Subway Surfers
Dodano: 13-08-2014
Przekierowań: 3 803
W grze wcielamy się na początku w chłopca o imieniu Jake (potem oczywiście możemy zmienić postać), który maluje graffiti na pociągach. Ochronie kolei to się chyba za bardzo nie podoba więc jeden z ochroniaży zmierza w naszym kierunku i tu rozpoczyna się cała zabawa... Dajemy nogę i uciekamy przed goniącym nas ochroniarzem.

Grafika jest bardzo dopracowana i nawet słabsze urządzenia dość dobrze sobie radzą. Wszystko wygląda bardzo ładnie a sposób sterowania potęguje chęć gry w Subway Surfers.

Sterowanie jest proste. Przesuwając palcem w: lewą lub prawą stronę, górę lub dół wskazujemy w jakim kierunku mamy biegnąć, czy podskoczyć, czy też zniżyć się. Wszystko jest bardzo dynamiczne i wymaga sporego refleksu i uwagi. Wraz z postępem gry nasz bieg jest coraz szybszy a to pociąga za sobą konieczność szybszej reakcji.

Żeby gra nie była nudna w trakcie ucieczki zbieramy różne ulepszenia i monety. Ulepszenia urozmaicają nasz bieg lub wspomagają zbieranie monet. Za monety możemy natomiast powiększyć możliwości naszych ulepszeń. Mamy tu takie ulepszenia jak:
- odrzutowy plecak, który unosi nas w górę dzięki czemu łatwiej i szybciej zbieramy monety;
- magnes, który potrafi przyciągać do nas monety nie będące bezpośrednio na naszej trasie;
- super buty, które pozwalają nam wyżej skakać.

Dodatkowo gra oferuje tryb misji i wyzwań dzięki czemu możemy zarobić dodatkowe monety lub ulepszenia.

Gra dostępna jest za darmo.
   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Jak pobrać tom grę
  • Zajefajna gra totalnie wciaga

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!