Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Scooby Doo: Saving Shaggy (Na ratunek Kudłatemu)
Scooby Doo: Saving Shaggy (Na ratunek Kudłatemu)
Dodano: 10-06-2015
Przekierowań: 607
Chyba nie ma gracza, który nie słyszałby o tak głośnej produkcji jak seria bajek animowanych a także filmów pełnometrażowych pt. Scooby Doo? Niezależnie od tego czy jesteś fanem serialu to ta gra może się ci spodobać. Mamy tutaj darmową grę zręcznościową, w której Scooby Doo ratuje Kudłatego.

Gra jest bardzo prosta, szczególnie na początku i być może nie wnosi ona do świata gier żadnej nowości, to jednak taka postać jak Scooby Do potrafi przyciągnąć rzesze fanów, dla których gra jest po prostu rewelacyjna. Tak też jest oceniana przez większość i w sklepie Play otrzymuje na chwilę obecną wysoką notę 4,5 (gdzie maksymalnie można dostać 5). Nie oszukujmy się - nota jest bardzo wysoka bo marudzących i malkontentów a także hejterów w sieci jest co nie miara.

Zaraz po wejściu do gry, mamy pierwszy poziom, w którym zbieramy smakołyki oraz kości. Żeby móc uwolnić Kudłatego wystarczy zebrać wszystkie kości. Jednak jak wiadomo Scooby lubi także inne przysmaki, zbieramy więc wszystko co może być fajne. Musimy jednak uważać na banany, łatwo się na nich pośliznąć, a także na czarne dziury - te niestety unicestwiają Scoobiego.

W kolejnych poziomach dochodzą kolejne trudności. Pojawiają się potwory, których jak wiemy Scooby strasznie się boi. Pojawiają się jednak także i ułatwienia takie jak deskorolka, dzięki której możemy szybko pomknąć. Czasem znajdziemy także dynamit (TNT), którym wstrzymamy gwardię potworów.

Gra się fajnie i nie nudzimy się zbytnio. W szczególności jeśli jesteśmy fanami Scooby Doo.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • fajna

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność