Fajne gry na telefon z Androidem » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari
Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari
Dodano: 18-09-2016
Przekierowań: 789
Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari to gra głownie zręcznościowa choć mamy tu także elementy strategii.
Grę wydał autor popularnej Crossy Road co już samo w sobie sporo mówi o nowej grze i daje duże szanse na hit sklepu Google Play a także App Store.

Gra dzieli się na dwa etapy: pierwszym jest wcielenie się w rolę kowboja i okiełznanie posiadanych zwierząt, drugim jest zarządzanie całym zoo a w szczególności posiadanymi zwierzętami i podnoszeniem ich wartości.
Najfajniejszym chyba jednak zadaniem jest jazda w roli kowboja na zwierzętach. Zależnie od zwierzęcia, które ujeżdżamy możemy się spodziewać rożnego poziomu trudności a także innych właściwości i trudności w trakcie jazdy. Trzeba też pamiętać, że na danym zwierzęciu zwykle jedziemy stosunkowo krótko i jak tylko zobaczymy wykrzyknik to należy zmienić przedmiot jazdy na inne zwierzę.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!