Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari
Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari
Dodano: 18-09-2016
Przekierowań: 313
Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari to gra głownie zręcznościowa choć mamy tu także elementy strategii.
Grę wydał autor popularnej Crossy Road co już samo w sobie sporo mówi o nowej grze i daje duże szanse na hit sklepu Google Play a także App Store.

Gra dzieli się na dwa etapy: pierwszym jest wcielenie się w rolę kowboja i okiełznanie posiadanych zwierząt, drugim jest zarządzanie całym zoo a w szczególności posiadanymi zwierzętami i podnoszeniem ich wartości.
Najfajniejszym chyba jednak zadaniem jest jazda w roli kowboja na zwierzętach. Zależnie od zwierzęcia, które ujeżdżamy możemy się spodziewać rożnego poziomu trudności a także innych właściwości i trudności w trakcie jazdy. Trzeba też pamiętać, że na danym zwierzęciu zwykle jedziemy stosunkowo krótko i jak tylko zobaczymy wykrzyknik to należy zmienić przedmiot jazdy na inne zwierzę.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność