Fajne gry na telefon z Androidem » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Leps World - Super Mario Bros
Leps World - Super Mario Bros
Dodano: 13-05-2015
Przekierowań: 1 808
Jeśli ktoś darzy sentymentem grę Super Mario Bros to jest okazja żeby przypomnieć sobie nieco tą grę. Leps World wydaje się być bardziej rozbudowane ale zachowane jest zarówno podobieństw grafik jak i zachowanie się głównej postaci, którą sterujemy.

Przemierzamy rozbudowany, kolorowy i pełen niebezpieczeństw świat, w którym musimy zaprowadzić porządek. Na naszą wioskę napadły dziwne trolowate stwory, których musimy się pozbyć. W trakcie przechodzenia poszczególnych poziomów unicestwiamy wszystko co staje nam na drodze oraz zbieramy monety.

Gra jest bardzo ciekawa, cieszy się sporą popularnością wśród graczy i z pewnością wzorem była tutaj gra, w której bohaterami są Mario i Luigi. W grze Leps World także jest klika postaci.
  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!