Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Kubuś i Przyjaciele
Kubuś i Przyjaciele
Dodano: 14-04-2015
Przekierowań: 896
Kubuś znany jest chyba wszystkim najmłodszym graczom jako smaczny i zdrowy napój. Skojarzenie jest słuszne. Producent tego napoju o wielu odmianach bardzo fajnie go promuje tworząc różne gry, w których ten znany miś jest marką samą w sobie.

W tej grze samego Kubusia jest jednak bardzo mało - jesteśmy po prostu w Kubusiowej Krainie. Głównymi bohaterami są trzy kurczaki. Na początku gry wskazujemy jednego, którym będziemy grali. Sam układ przypomina nam grę Pou. Mamy pasek energii i punktów. Mamy też dwie gry zręcznościowe. Mamy możliwość kupienia wirtualnych elementów dla naszego milusińskiego kurczaka za witaminowe punkty, które zdobywamy w grach. Co jakiś czas, gdy tylko zdobędziemy wystarczająco dużo energii, przechodzimy do gry planszowej, której akcja toczy się w Kubusiowej Krainie.

Gra jest bardzo atrakcyjna jednak ze wskazaniem dla najmłodszych graczy.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność