Fajne gry na telefon z Androidem » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Kubuś i Przyjaciele
Kubuś i Przyjaciele
Dodano: 14-04-2015
Przekierowań: 1 096
Kubuś znany jest chyba wszystkim najmłodszym graczom jako smaczny i zdrowy napój. Skojarzenie jest słuszne. Producent tego napoju o wielu odmianach bardzo fajnie go promuje tworząc różne gry, w których ten znany miś jest marką samą w sobie.

W tej grze samego Kubusia jest jednak bardzo mało - jesteśmy po prostu w Kubusiowej Krainie. Głównymi bohaterami są trzy kurczaki. Na początku gry wskazujemy jednego, którym będziemy grali. Sam układ przypomina nam grę Pou. Mamy pasek energii i punktów. Mamy też dwie gry zręcznościowe. Mamy możliwość kupienia wirtualnych elementów dla naszego milusińskiego kurczaka za witaminowe punkty, które zdobywamy w grach. Co jakiś czas, gdy tylko zdobędziemy wystarczająco dużo energii, przechodzimy do gry planszowej, której akcja toczy się w Kubusiowej Krainie.

Gra jest bardzo atrakcyjna jednak ze wskazaniem dla najmłodszych graczy.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!