Fajne gry na telefon z Androidem » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Fluffy Fall: Fly Fast to Dodge the Danger!
Fluffy Fall: Fly Fast to Dodge the Danger!
Dodano: 12-03-2018
Przekierowań: 366
Fluffy Fall to darmowa gra o bardzo cukierkowej grafice i prostej obsłudze. Ostatnio gra znalazła się wśród najbardziej popularnych, dlatego też chyba warto ją przetestować.

Centralną postacią gry jest Fluffy - jest to kolorowy sześcian, nieco pluszowy, wyglądający na bardzo przemiły w dotyku jeśli tylko byłby w realu. Niestety to tylko gra i nie da się go dotknąć ;)

Gra polega na sterowaniu postacią Fluffy w ten sposób żeby nie rozpłaszczył się na jednej z wielu krawędzi w tunelu, w którym pędzimy z coraz to większą prędkością. Po drodze zbieramy punkty, dzięki którym nabywamy prawo do zmiany wyglądu małego Fluffy.
Sterując naszą postacią staramy się wlatywać w szpary, omijać przeszkody, unikać ognia i laserów. Dobrze jest też mieć naszego stworka zwykle gdzieś z boku bo mając go centralnie na środku przesłaniamy sobie nieco obraz drogi.

Gra jest zasadniczo darmowa, ale zawiera reklamy, które czasem mogą być denerwujące oraz ma wbudowane mikropłatności jeśli chcemy sobie uprościć i upiększyć grę.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!