Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Dream League Soccer - piłka nożna
Dream League Soccer - piłka nożna
Dodano: 16-09-2016
Przekierowań: 327
Dream League Soccer to ciekawy symulator piłki nożnej. To bardzo ciekawa pozycja na telefony i tablety. Gra dostępna jest na system Android jak i iOS, czyli zdecydowaną większość urządzeń mobilnych dostępnych obecnie na rynku.

Tak jak to w tego typu grach bywa także i tutaj jesteśmy na początku selekcjonerem drużyny a potem wcielany się także w jej poszczególnych graczy. Możemy być głównym napastnikami drużyny a także obrońcami, możemy także wcielić się w bramkarza.

Gramy w rozgrywkach ligowych, możemy spotkać tu znane, prawdziwe nazwiska piłkarzy, może także kupić dla naszej drużyny dobrych graczy o ile mamy wystarczające zasoby punktów. Punkty otrzymujemy za strzelone bramki oraz wygrane mecze, możemy jednak stracić punkty jeśli dostaniemy żółtą lub czerwona kartkę.

Jako, że jest to gra na urządzenia mobilne to nie daje ona tylu szczegółów i możliwości co gra na komputerze stacjonarnym to jednak gra się fajnie a samą grę można polecić.
   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność