Fajne gry na telefon z Androidem » Zręcznościowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Crossy Road
Crossy Road
Dodano: 12-03-2015
Przekierowań: 1 370
Ta gra z zasad przypomina nieco tego latającego (tudzież trzepoczącego) ptaka, czyli Flappy Bird. Zasady mamy proste, przechodzimy przez drogę skacząc (poprzez tapniecia w ekran), idziemy jak najdalej się da. Oczywiście nie jest to łatwe bo droga jest bardzo ruchliwa. Zagrażają nam auta ale także szybko jadące pociągi, czy też przepływająca woda. Musimy także trzymać tempo, inaczej odpadamy.

Dodatkową atrakcją jest możliwość zmiany postaci, którą operujemy. Na początku mamy kurę ale możemy prowadzić także także krowę, owce, konia czy też psa. Daną postać można sobie także kupić za prawdziwe pieniądze poprzez mikropłatności.

Gra jest wciągająca i pomimo swojej prostoty może zabrać nam sporo czasu.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Lol

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!