Fajne gry na telefon z Androidem » Symulacje

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto III
Dodano: 16-04-2014
Przekierowań: 3 834
Jeśli ktoś się bardzo nudzi i narzeka na brak ciekawych gier na telefon z Androidem to być może nie wie, że także tutaj można pograć w GTA III.

Wcale przy tym nie jest wymagany jakiś super szybki telefon, który byłby demonem szybkości. Wystarczy, że benchmark Antutu pokaże około 10 tysięcy punktów. Dla przykładu podam, że stara Motorola Razr ma w przybliżeniu taką moc a z nowszych telefonów Xperia Z ma około dwa razy więcej, czyli 20 tysięcy. Taką właśnie przybliżoną mocą dysponuje tablet Samsunga: Galaxy Tab 3. Chyba jedynie objętość gry może być problemem na nawet i nowszych telefonach bo pełna gra zajmuje około 1,2 GB a więc sporo.

Dla formalności należy dodać, że gra GTA to klasyka i jeśli ktoś jej nie zna a jest w odpowiednim wieku, to z pewnością powinien poznać. W grze może pojawić się przemoc i krew dlatego też bycie osobą pełnoletnią jest wskazane.
GTA rozpoczęła swoją karierę od komputerów osobistych i dopiero gdy smartfony i tablety zostały spopularyzowane i nabrały odpowiedniej mocy, zagościła także na nich.

Wcielamy się w rolę gangstera. Uciekamy z policyjnego konwoju i jak tylko uda się nam zmienić ubranie na takie, w którym nie będziemy się wyróżniać wykonujemy zadania, które otrzymujemy od mafijnych szefów. Gra pokazywana jest z perspektywy trzeciej osoby (TPP) w dość ładnej, jak na możliwości smartfona czy też tabletu, oprawie graficznej. Być może do sterowania postaciami w tego typu grach ekran dotykowy nie jest najlepszym rozwiązaniem to jednak da się grac i to do tego stopnia, że zabawa może być przednia.

Niestety gra w chwili obecnej jest dość droga, kosztuje około 20 zł. Wcześniej były promocje i znaczące obniżki, jednak amatorzy GTA pewnie nie będą żałować nawet takiej kwoty na kultową grę.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Ta gra jest superowa!!!
  • Lpool

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!