Fajne gry na telefon z Androidem » Symulacje

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Blocky Farm
Blocky Farm
Dodano: 15-04-2018
Przekierowań: 734
Od jakiegoś czasu grafika w formie dużych i kanciastych pikseli jest w modzie. Ta gra właśnie ma taką grafikę, którą zapoczątkowała będąca wciąż na szczytach popularności gra Minecraft.

Blocky Farm poza kanciastą grafią z Minecraftem ma niewiele wspólnego. Być może to i dobrze bo Minecraft pewnie już się wszystkim znudził a jeśli nie to Blocky Farm może być jakąś odskocznią.

Blocky Farmto gra farmerska, w której prowadzimy farmę, produkujemy różne dobra, hodujemy zwierzęta oraz rośliny, możemy mieć także swoje milusińskie zwierzaki takie jak psy czy koty.
Grafika jest całkiem przyjemna dla oka a sama rozgrywka szybko wciąga. Pomimo tego, że gra opiera się na mikropłatnościach to bez nich także możemy się całkiem dobrze bawić.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!