Fajne gry na telefon z Androidem » Strzelanki

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Fieldrunners 2
Fieldrunners 2
Dodano: 24-09-2014
Przekierowań: 1 575
Fieldrunners 2 a szczególnie ta z dopiskiem HD, to gra z naprawdę ładną i dopracowaną grafiką. To gratka dla fanów gier typu Tower Defense.

W grze stawiamy wierze obronne, kupując je w ramach dostępnych środków. Chodzi oczywiście o to żeby nie przepuścić przeciwnika na drugą stronę. Za każdą zniszczoną wrogą jednostkę otrzymujemy wynagrodzenie, które się kumuluje i to właśnie za te środki możemy nabywać kolejne wieżyczki.
Jak widać to się zapętla: im więcej wrogich jednostek zniszczymy, tym więcej będziemy mogli ustawić własnych wież.
Do tego dochodzi wartościowanie żołnierzy, wozów bojowych, samolotów oraz innego zniszczonego sprzętu. Za likwidacje zwykłego żołnierza otrzymamy jednego dolara, za ulepszonego dwa. Cena jaką otrzymamy zależy głównie od tego jak wytrzymała jest dana jednostka.
Za nasze wierze także płacimy różnie i jest to w dużej mierze zależne od zdolności bojowych i przydatności takich wieżyczek w naszej obronie. Mamy możliwość nabycia zwykłej wieżyczki strzelniczej ale możemy także nabyć różnego rodzaju działka większej mocy aż po artylerię, czy też futurystyczne lasery. Są także wieżyczki służące do spowalniania wrogich wojsk.
Większość nabytego sprzętu możemy rozszerzać o nowe możliwości, odpłatnie oczywiście.

W samej grze głównym naszym działaniem będzie zarządzanie gdzie oraz jakie wieżyczki mamy rozstawić. Musimy to zrobić tak żeby jak najmniejsza ilość wrogich wojsk przedostała się przez naszą zaporę.

Gra bardzo szybko wciąga i można dobrze się przy niej bawić.

Standardowa cena gry w sklepie Play to ok. 9 zł.
Można jednak trafić tę grę całkowicie za darmo. W ostatnim czasie, w sklepie Apple, zarówno wersję HD (która kosztuje 4,49 euro) jak i zwykłą (kosztującą 2,69 euro) można było pobrać za darmo.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!