Fajne gry na telefon z Androidem » Strzelanki

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
C.H.A.O.S
C.H.A.O.S
Dodano: 12-11-2012
Przekierowań: 3 093
C.H.A.O.S to realistyczne strzelanka, która bardzo ciekawie odzwierciedla walkę powietrzną między helikopterami. W gruncie rzeczy jest to symluator bojowego helikoptera, dzięki któremu możemy usiąść za sterami takich znanych maszyn jak: AH-64 Apache, UH-60 Black Hawk, Hind, Ka-52 Alligator, RAH-66 Comanche. Grafika jest bardzo dopracowana a efekty dźwiękowe są równie ciekawe.

Na początek musimy nauczyć się latać bo pomimo tego, że sterujemy tylko maszyną w świecie wirtualnym to i tak jest to dość skomplikowane. Żeby jednak znacząco uprościć sterowanie autorzy gry posłużyli się wbudowanym w smartfona akcelerometrem tak, że ruch wywoływany telefonem przenoszony jest na stery helikoptera.
Jest to o tyle ciekawy sposób sterowania, że tak naprawdę gracze niemal od zawsze prosili się o to, żeby coś takiego zostało wprowadzone. Niejednokrotnie można zauważyć, że gracz sterujący maszyną pokazywaną na ekranie komputera sam również przechyla się wraz z nią. Dlatego też taki rodzaj sterowania jest bardzo naturalny i dający bardzo fajny efekt, warto więc chociażby dlatego spróbować zagrać w C.H.A.O.S.

Na początku jest krótki samouczek, który pokazuje co musimy robić żeby helikopter nas słuchał. Następnie mamy do dyspozycji dwa loty treningowe. W pierwszym uczymy się latać precyzyjnie do czego służą okręgi, przez które musimy przelecieć, drugim treningiem jest sprzężenie lotu ze strzałem co wymuszone zostaje przy próbach strzelania do oddalonych balonów.
Swój realizm gra potwierdza faktem pokazywania się dziur w przedniej szybie gdy tylko strzały przeciwnika nas dosięgną.

Jak tylko nauczymy się już odpowiednio obsługiwać maszynę przychodzi czas na bezpośrednie starcie z wrogimi helikopterami. Do dyspozycji mamy kilka działek i musimy je odpowiednio wykorzystać w kolejnych misjach. Wykonanie powierzonych nam zadań skutkuje otrzymaniem środków, za które możemy rozbudować nasz sprzęt.

Gra ma też opcję multiplayer.

Cała gra jest na naprawdę wysokim poziomie, warto więc wydać za nią 3,15 zł, bo tyle obecnie kosztuje w sklepie Google Play.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • bardzo fajna gra
  • fajna bardzo gra
  • Super
  • FAJNA GIERKA
  • SUPER
  • fajna gra

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!