Fajne gry na telefon z Androidem » Strategiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Plague Inc.
Plague Inc.
Dodano: 06-07-2016
Przekierowań: 629
Ta gra to prawdziwy hit. Choć jest ona darmowa w sklepie Play to zawiera mikropłatności, można się jednak pocieszać tym, że na system firmy Apple kosztuje ok. 1 dolara a na pecata to już koszt rzędu 15 euro.

Gra jest ciekawa i warta uwagi. Być może wydźwięk tej gry jest nieco aspołeczny, jednak nas to nie będzie przerażać. W końcu celem gry jest całkowita likwidacja ludzkości... Tylko tyle i aż tyle. Tak naprawdę po raz kolejny...

Na początku wybieramy naszego destruktora: bakterie, wirusa czy też może grzybek? Potem dobieramy naszemu obiektowi odpowiednie cechy, które pozwolą nam się rozprzestrzeniać i zaatakować ludzkość. Kolejno wybieramy państwo, które ma dać początek naszej zarazie, no i gramy. W trakcie rozgrywki zbieramy punkty i dzięki nim zmieniamy właściwości naszego śmiertelnego wirusa.
Na początek może lepiej żeby nie był śmiertelny bo ludzkość szybko spróbuje nawiązać z nim walkę. W przypadku gdy nasze stworzenie nie będzie groźne możemy szybko zarazić rzesze ludności różnych państw. Musimy rozwinąć odporność na leki, na różne temperatury, na początek bardzo ważne są możliwości przenoszenia się zarazków. Jak będziemy mieli już zrażoną sporą ilość ludzi to dopiero wówczas dodajemy cechy śmiercionośne.

Gra nie ma jakiego świetlanego przesłania, ale daje nam szansę unicestwić cały świat. Czy to fajnie? Pewnie nie, ale bawić się przy tym można przednio.

Dołączone zrzuty są pobrane z komputera PC, na urządzeniach mobilnych gra wygląda nieco gorzej, jednak to nie zmienia jej grywalności.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!