Fajne gry na telefon z Androidem » Samochodowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Smashy Road: Wanted
Smashy Road: Wanted
Dodano: 11-12-2015
Przekierowań: 911
Moda na gry z jakością grafiki typu Minecraft postępuje... Także i ta gra ma grafikę o niskiej rozdzielczości. Oczywiście to podnosi wydajność, jednak nie wszystkim sama grafika będzie się podobać. Pomimo to, zwolenników samej rozgrywki w grze Smashy Road nie brakuje. To bardzo prosta gra wzorowana nieco na pierwszych częściach GTA (oczywiście w bardzo dużym uproszczeniu).

Dostajemy auto i możemy sobie jeździć po bardzo rozległym terenie. Wystarczy jednak mały błąd, zbyt szybka jazda i jesteśmy namierzani przez policję. Po chwili policji jest całe mnóstwo: samochody, helikoptery, policyjne terenówki, wszyscy nas gonią i tu jest główny punkt rozrywki w tej grze, to ucieczka przed pościgiem. Jednocześnie zbieramy pieniądze, symbolicznie leżące na drogach. Dzięki zarobionej gotówce możemy wziąć udział w losowaniu nowego, kolejnego auta. Żeby móc otrzymać nowe autko trzeba uzbierać 100 dolarów. Pieniądze możemy także otrzymać w prezencie (jedna z opcji - gift) lub też zarobić oglądając reklamę.

Gra jest darmowa, jednak pena reklam. Sama rozgrywka nie jest przerywana reklamami, jednak gdy tylko damy się złapać zwykle pojawia się nam przy przejściach poszczególnych ekranów reklama. Jest ona jednak mało inwazyjna, da się przeżyć :)

Smashy Road: Wanted to gra wyróżniona jako jedna z gier roku 2015 przez Google Play.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!