Fajne gry na telefon z Androidem » Samochodowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Need for Speed: No Limits
Need for Speed: No Limits
Dodano: 17-12-2015
Przekierowań: 2 725
Need for Speed: No Limits to darmowa gra na tablety i telefony oparte na systemach Android i iOS, są tu jednak wszechobecne mikropłatności. Niektóre ceny mogą wprawić w zakłopotanie... Kilkaset złotych za wirtualne dobra? Albo komuś się w głowie poprzewracało, albo rzeczywiście ktoś to kupuje.

Gra pod względem jazdy jest prosta... aż do bólu. Mamy możliwość kierowania pojazdem w lewo lub prawo. Jest także gest, który daje nam turbo. To wszystko. Jeśli ktoś szuka hamulca lub gazu to tego tutaj nie uświadczy. No ale w końcu to gra na tzw. mobile i stąd też taka prostota. Inne gry jednak zdołały pokazać, że można także inaczej.

Może w grze nie wyścigi są najważniejsze tylko sam system rozbudowy auta? Bo poszczególne przejazdy są nadzwyczaj krótkie.
Każdy wyścig kończy się podsumowaniem, jeśli dobrze nam pójdzie możemy zarobić trochę wirtualnej kaski. Dzięki niej da się rozbudować nasze autko i dzięki temu możemy startować w kolejnych wyścigach.

Wydaje się, że taka a nie inna konstrukcja gry to próba wymuszenia dokonania płatności i to jest główny cel aplikacji. Niestety fani wyścigów samochodowych mogą czuć się nieco zawiedzeni bo słynny tytuł Need For Speed do czegoś jednak zobowiązuje.
   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • super
  • super
  • Fajna gra
  • super gra

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!