Fajne gry na telefon z Androidem » Samochodowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Hill Climb Racing
Hill Climb Racing
Dodano: 22-02-2013
Przekierowań: 10 354
Gra Hill Climb Racing to bardzo popularna i przy tym całkowicie darmowa samochodówka. Mamy tutaj widok z boku i czasami się może nam wydawać, że prowadzimy motor, to mimo wszystko zabawa przy tej grze może być przednia.
Zasady są bardzo proste. Z poziomu ekranu dodtykowego sterujemy samochodem (przód oraz tył, pedał jazdy w tył jest oczywiście także hamulcem) i jeździmy, zależnie od planszy, po różnych bezdrożach.

Po drodze zbieramy monety oraz paliwo. Należy dojechać jak najdalej się tylko da, nie łamiąc przy tym sobie karku, co jest w tej grze bardzo łatwe. Należy też bardzo pamiętać o tym, że jeśli skończy się paliwo to nasza podróż zostanie szybko zakończona. Zarobione monety możemy przeznaczyć na odblokowanie nowych tras oraz zakup innych pojazdów (jest na przykład czołg). Dodatkowo jest także możliwość podrasowania parametrów samochodu lub motocyklu, którego aktualnie używamy. Mamy możliwość ulepszenia silnika, zawieszenia, opon oraz napędu 4x4.

Gra jest bardzo wciągająca pomimo dość prostej grafiki. Efekty dźwiękowe jak i sam podkład są bardzo przyjemne a animacja płynna nawet na słabszych smartfonach / tabletach.

W grze dostępne są mikropłatności dzięki czemu szybko możemy kupić poprzez realne pieniądze inne autka lub dodatkowe trasy. Niezależnie jednak od tej opcji przy odrobinie cierpliwości nie wydając ani grosza z prawdziwych pieniędzy poprzez dobrą jazdę można dorobić się kwoty umożliwiającej zakup dowolnej trasy oraz samochodu.

Wśród tras jedną z ciekawszych jest trasa na Księżycu (żeby nie było wątpliwości dodam, że mowa tutaj o Księżycu naszej Ziemi). Jest także i trasa na Marsie. Mamy tutaj inną grawitację dlatego też jazda tutaj jest zdecydowanie inna niż na pozostałych trasach. Zdecydowanie łatwiej jest też zrobić obrót (flip) co jest dodatkowo punktowane.

Jest także wersja gry dla Windows 8. Więcej na ten temat w osobnym tekście: Hill Climb Racing dla Windows 8.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

 • FAJNA TA GRA
 • Dobra gra dla dzieci
 • jak w to sie gra
 • ja mam to na telefonie mój telefon to marka apple i na telefonie działa super
  ...*)
 • to jest czad ja to mam na tablecie ale nie da sie tu w to grac a kuzyn jakos mogl tylko zapomnial jaka to byla strona
  XD nudam chce grac !!!
 • jak sie gra?
 • zajebista ta gra ale gdzie sie ja pobiera?

 • super jazda
 • looool
 • jak to pobrać * *
  [______]

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!