Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Samochodowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Cars: Fast as Lightning (Auta)
Cars: Fast as Lightning (Auta)
Dodano: 30-10-2014
Przekierowań: 2 818
Ta gra to wyścigi oparte na znanym filmie Disneya i Pixara pt. Auta. W grze odnajdziemy słynnego Zygzaka McQueena a także jego przyjaciół. Jednym z bardziej znanych a zarazem najbardziej charakterystycznych jest Złomek. Także i w tej grze odnajdziemy te autko i nawet będziemy mogli posłuchać jego charakterny głos. Niestety tylko po angielsku bo nie ma polskiej wersji językowej.

Fani filmu wiedzą jednak, że znajomość języka, a co za tym idzie zrozumienie fabuły gry jest ważne, jednak największą frajdę gracze będą czerpać już z samego faktu przejażdżki z Zygzakiem czy tez Złomkiem.

Same wyścigi, bo to jest główną akcją w grze, są bardzo łatwe w obsłudze i z tego można wnioskować, że także i ci całkiem najmłodsi gracze będą się w tej grze dobrze bawić. Cars: Fast as Lightning daje tu możliwość sterowania autem wyłącznie za pomocą gazu, jedynie dodatki na torze wymagają dodatkowego sterowania, jednak tu już od początku jesteśmy kierowani wręcz za rączkę. Żeby dokładnie wiedzieć o co chodzi musimy przebrnąć przez sporą ilość dialogów jakie mają miejsce pomiędzy autami. Nie jest to może do końca konieczne ale dzięki temu gra nabiera odpowiedniego klimatu.

Gra jest darmowa i nie zawiera reklam. Udostępnia ona jednak mikropłatności, które nie są obowiązkowe i dobrze bawić możemy się także bez nich.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Mega
  • Marek

Dodaj komentarz

Kontakt | Regulacje | Reklama | Dolina Gier | Sklep z grami

Nawigacja

Nasza społeczność