Fajne gry na telefon z Androidem » Platformowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Rayman Jungle Run
Rayman Jungle Run
Dodano: 12-06-2013
Przekierowań: 3 990
Rayman to klasyczna gra komputerowa, która teraz jest także dostępna na platformy mobilne, w tym między innymi możemy w nią grać na smartfonach z systemem Android.
Jest to dość prosta ale wciągająca platformówka.

Wyróżnia się bardzo ładną i różnorodną grafiką oraz ciekawym podkładem muzycznym.

Nasz bohater jest bardzo nakręcony i ciągle biegnie przed siebie. Naszym zadaniem, nie wnikając w fabułę gry, będzie sterowanie postacią w ten sposób żeby łapał jak najwięcej żółtych robaczków a przy tym szybko przemieszczał się przed siebie. W trakcie gry czeka na niego sporo niebezpieczeństw ale są także stworzenia, które będą mu pomagać.

Rayman szybciutko biegnie przed sobą a my tapiemy w ekran powodując skoki w górę. W miarę przechodzenia kolejnych poziomów okazuje się, że potrafi on też latać a nawet walnąć lub kopnąć jeśli jest taka potrzeba.

Niestety jest to gra płatna i kosztuje obecnie 11,02 zł. Można jednak czasem trafić na cenę promocyjną więc warto obserwować grę. Zwykła cena nie wydaje się być niska jak na ceny gier na Androida, jednak gra jest chyba warta tej ceny. Gra się bardzo fajnie, dynamicznie i kolorowo. Można bez nerwów przechodzić kolejne poziomy.
  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • nie ma pobierz?
  • gdzie je pobierz ????
  • Gdzie jest pobierz
  • jestem bardzo dobrym uczniem

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!