Fajne gry na telefon z Androidem » Platformowe

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
MANUGANU
MANUGANU
Dodano: 24-04-2013
Przekierowań: 3 996
MANUGANU to dość oryginalna platformówka, która jednocześnie garściami czerpie z najlepszych tradycji tej kategorii gier. Mamy tutaj do czynienia z grą bardzo dopracowaną zarówno pod względem grafiki, dźwięku oraz sterowania. Wszystko jest zgrane i tworzy wdzięczną całość. Dodatkowo gra działa dość płynnie na sprzęcie o niezbyt wygórowanych parametrach, przy czym prezentuje bardzo ładną grafikę stylizowaną na 3D, płynnie zmieniającą się w trakcie ruchu.

Gra jest klasyczną platformówką, w której przemieszczamy się po platformach a w trakcie drogi zbieramy niebieskie kamienie i medaliony. Musimy przy tym unikać wszelkich niebezpieczeństw, które czekają na naszej drodze. W tym właśnie celu możemy skakać, wspinać się, wchodzić ślizgiem pod niebezpieczne ostrza oraz unikać poruszających się bali.

Poza dobrą grywalnością jaką gra oferuje mamy tutaj jeszcze coś, co może skusić potencjalnych graczy. Gra jest całkowicie darmowa.
   

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • musi albo i nie musi, jak wam nie działa to na android markecie czy tam google play jest za darmo z stamtąd działa na 100%

  • Musi działać
  • Też nie mogę pobrać
  • pewno fajna gierka
  • moze uda mi sie pobrac
  • pewnie mi sie spodoba ta gra
  • Nie mozna pobrac tej gry
  • chce pobrac tom gre

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!