Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Pełne wersje gier

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Pokemon Go
Pokemon Go
Dodano: 14-07-2016
Przekierowań: 705
Pokemon Go to bardzo ciekawa gra, która pozwala na przeplatanie świata wirtualnego światem rzeczywistym. Za pomocą kamery umieszczonej w telefonie mamy podgląd świata realnego, na który to aplikacja Pokemon Go nakłada wirtualne obiekty i postacie. Do lokalizacji stworków służy wbudowany w telefon GPS. Jest to sposób na szukanie pokemonów, które mamy za zadanie schwytać. Następnie z ich wykorzystaniem toczymy bitwy z innymi graczami.

Żeby zagrać trzeba tą grę najpierw pobrać i zainstalować. Problem w tym, że nie jest ona dostępna normalnie w sklepie Play. Musimy w telefonie włączyć opcje zezwalającą na pobieranie gier z nieznanych źródeł a dopiero potem przejść na stronę wskazaną w poniższym linku, pobrać aplikację APK i ją zainstalować.

Gra jest ciekawa bo zmusza nas do wyruszania w teren w przeciwieństwie do klasycznych gier. Nie siedzimy w jednym miejscu tylko biegamy z naszym telefonem.
Do tego gra jest darmowa.

Aktualizacja: gra została właśnie udostępniona dla polskich graczy poprzez Google Play. Pobierać ją więc można w sposób standardowy, bez potrzeby zmiany konfiguracji urządzenia, na którym chcemy zainstalować tą grę.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność