Fajne gry na telefon z Androidem » Pełne wersje gier

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Pokemon Go
Pokemon Go
Dodano: 14-07-2016
Przekierowań: 1 127
Pokemon Go to bardzo ciekawa gra, która pozwala na przeplatanie świata wirtualnego światem rzeczywistym. Za pomocą kamery umieszczonej w telefonie mamy podgląd świata realnego, na który to aplikacja Pokemon Go nakłada wirtualne obiekty i postacie. Do lokalizacji stworków służy wbudowany w telefon GPS. Jest to sposób na szukanie pokemonów, które mamy za zadanie schwytać. Następnie z ich wykorzystaniem toczymy bitwy z innymi graczami.

Żeby zagrać trzeba tą grę najpierw pobrać i zainstalować. Problem w tym, że nie jest ona dostępna normalnie w sklepie Play. Musimy w telefonie włączyć opcje zezwalającą na pobieranie gier z nieznanych źródeł a dopiero potem przejść na stronę wskazaną w poniższym linku, pobrać aplikację APK i ją zainstalować.

Gra jest ciekawa bo zmusza nas do wyruszania w teren w przeciwieństwie do klasycznych gier. Nie siedzimy w jednym miejscu tylko biegamy z naszym telefonem.
Do tego gra jest darmowa.

Aktualizacja: gra została właśnie udostępniona dla polskich graczy poprzez Google Play. Pobierać ją więc można w sposób standardowy, bez potrzeby zmiany konfiguracji urządzenia, na którym chcemy zainstalować tą grę.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!