Fajne gry na telefon z Androidem » Pełne wersje gier

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Carmageddon
Carmageddon
Dodano: 06-10-2016
Przekierowań: 707
Carmagedon... No ten tytuł powinien znać każdy gracz. Jeśli nie, to właśnie jest okazja żeby to nadrobić. Był to niegdyś bardzo głośny tytuł z racji brutalnych scen zawartych w grze. Być może dziś nie robi to już aż takiego wrażenia na nikim, ale gdy gra była na topie to była nawet zakazana w niektórych krajach.

Teraz w Carmageddon można zagrać za darmo, w pełną wersję na urządzeniach mobilnych: na Androidzie oraz iOS.

Celem gry jest wyeliminowanie naszych konkurentów. Dysponujemy autkiem i to właśnie ono jest zabójczym narzędziem w naszych rękach. To właśnie nim rozjeżdżamy przechodniów, nim demolujemy autka konkurentów. Im będziemy mieć większą skuteczność tym lepsze autko możemy mieć.

Gra ma także swoje minusy: przede wszystkim grafika nie robi już takiego wrażenia jak kiedyś, jest zwyczajnie kiepska.

Pomimo wszystko polecamy tą grę dla zapalonych miłośników brutalniejszych tematów.

UWAGA: gra nie jest przeznaczona dla dzieci.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • bardzo fajna gra

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!