Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry na androida » Logiczne

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Sugar, sugar
Sugar, sugar
Dodano: 10-04-2015
Przekierowań: 445
Mamy kolejną grę za darmo ze sklepu Amazon (10.04.2015). To gra Sugar, sugar. Standardowo kosztuje ona w tym sklepie około dolara. Dziś jest za darmo. W sklepie Google wyceniona jest na 4,16 zł.

Dla tych, którzy nie znają sklepu Amazon, kilka słów na ten temat: Płatne gry za darmo.

Grę ze sklepu Amazona można pobrać stąd: Sugar, sugar.

Gra przenosi nasz rzeczywisty świat do świata wirtualnego. A przynajmniej jego kawałek i to w obrębie bardzo ograniczonej fizyki.

Zadaniem gracza jest kierowaniem drobinkami cukru, tak, żeby jego odpowiednia ilość trafiła do kubka. Czasem jest to jeden kubek, czasem jest ich więcej. Niektóre poziomy wprowadzają także filtry, dzięki którym cukier jest barwiony i powinien dotrzeć do kubka o danej barwie.
Skierowanie cukru w odpowiednim kierunku jest dość proste. Rysujemy linię, po której drobinki toczą się zgodnie z siłą grawitacji. Wszystko jest dość fajnie zorganizowane.

Sam pomysł jest bardzo fajny i gra się może podobać. Szczególnie za darmo.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność